Site Haritası
Üyelik Girişi
Anket
Yeni websitemizi nasıl buldunuz?
YOZGAT DEMEK !

Y iğit
O nurlu
Z eki
G üvenilir
A hlaklı
T ürkiye Sevdalı.

Mesaj Panosu


 İsim 
 Mail 
 Konu 
 Mesaj    
 
 
 
          

Yazılan mesajlar

ahmet (31/10/2012 12:59)
Konu : bilgi
Mesaj : merhaba ben ahmet çorumdan bizim aslımısda yozgattan gelme hacmam derler sülalamize çapanoğluyula balantımız vardiyorlar nasıl irtibata geçeriz
Hasan Hüseyin LALE (30/10/2012 17:06)
Konu : Köy Konağı
Mesaj : Değerli Bacılı Köylülerimiz;
Köyümüze bir köy konağı yaptırmak istiyoruz. Köylümüzün cenazelerde ve toplu yemeklerde sıkıntı yaşamaması için , köyümüze gelenler konaklayabilecekleri bir yer olmasını düşünüyoruz.
Köy konağımızla ilgili gerek yapılacak yeri gerekse ihtiyaçları için düşüncelerinizi ve desteklerinizi bekliyoruz.
selam ve saygılarımla...
murat vural (09/10/2012 23:09)
Konu : salahda iyi bir şenlik
Mesaj : bütün üyelerden ricamız derneğimize destek olup bir şenlik yapmamızı istiyorum.bizim köyümüzün yeni yetişen bizim köyümüzün gençleri bir birlerini tanımıyorlar bu vesileyle tanışmış olurlar böyle bir organize kötümü olur ben murat vural üstüme düşen neyise yapmıya hazırım tüm köy halkına selamlar
Tarık CAN (26/09/2012 11:46)
Konu : Himen
Mesaj : Köyde Himenden dayak yemeyen bir ben kalmıştım her halde. Köy öğretmeni olarak ta sadece ben Himenin evine gidip yemeğini yedim çayını içtim. hatta Salahta birlite koyun bile güttük. Güzel günlerdi.
sevda (14/09/2012 14:32)
Konu : web site
Mesaj : Web Sitenizi ve Sitemizi cok begendim. Fotograflar güzel cikmis. Bacilinin bir websitesinin olmasindan cok memnun kaldim.
Hasan Hüseyin LALE (22/08/2012 14:32)
Konu : Bayram Mesajı
Mesaj : Tüm İslam aleminin ve hemşehrilerimizin Ramazan Bayramını tebrik ediyor Hayırlar getirmesini Yüce Allah(c.c.) tan diliyorum.
Not: Foto Galariye Köyümüzün yeni fotoğraflarını ekledik. Bacılı köyünü sevenlere duyurulur.
H.Hüseyin LALE (24/07/2012 09:32)
Konu : Ramazan ayınızı tebrik ederiz.
Mesaj : Rahmet ve Bereket ayı Ramazan'a tekrar kavuştuk. Kavuşturana şükürler olsun. Bu vesileyle tüm köyllerimizin ve İslam aleminin Ramazanını tebrik ediyor hayırlar getirmesini Yüce Mevla'dan niyaz ediyorum.
başkan (04/05/2012 18:34)
Konu : Resimleri düzenleme
Mesaj : Resimleri slayt yaparsanız daha güzel olur.
ünsal şenol (29/04/2012 13:59)
Konu : köyde gezmekmiş amacımız. ne var sanki bunda.
Mesaj : diyorsanız bana uyar e hadi ne bekliyoz bi an önce gidelim köyümüze.
BAŞKAN:YUSUF KOÇAK (22/04/2012 16:15)
Konu : ŞENLİK İSTEYEN ÜYELER
Mesaj : Sayın üyemiz KEMAL YORULMAZ şenlik isteğinde bulunmuşsun teşekkür ederiz.Bu şenliği düzenlemek için üyelerimizden aydat harici 150 tl ödemeleri gerekmektedir.Aksi taktirde derneğin paralarıyla karşılayamyız.Derneğimizin 10 bin tlsi var bunuda kullanmak istemiyoruz olaki bir üyemizin başına bir şey gelse ne ile karşılayacağız.Yönetim olarak biz zor durumda kalırız.Üyelerimizden böyle bir talep varsa bana ulaşsınlar.Gereğini yaparız.Tüm önerilerinize açığız.
kemal yorulmaz (19/04/2012 18:45)
Konu : şenlik
Mesaj : sn başkanımız ve dernek üyelerimiz sizden köyümüzde şenlik düzenlemenizde adımlar atmanızı bekliyoruz bu sene olursa memnun oluruz selamlarrr .
yusuf koçak (16/03/2012 21:32)
Konu : Derneğimiz
Mesaj : Selam Ben Bacılı Köyü Dernek Başkanı YUSUF KOÇAK Değerli Köy Halkımız Yurt İçi ve Yurt Dışında Yaşayan Abilerimiz ve Kardeşlerimiz Hepinizin Derneğimize Yardımlarınızı ve Üye Olmanızı Bekliyoruz. Birlik ve Beraberliğimizi Sağlamak için Derneğimize Sahip Çıkalım Lütfen.Maddi Durumu Olan Köy Halkımızın Derneğimize Bağışlarını Bekliyoruz.Tüm Önerileriniz Dikkate Alınacaktır.Başkan oLarak Elimden Gelenin En iyisini Yapmaya Hazırım.Lütfen sizde Bu Derneğin Yürümesi için Bizlerden Desteğinizi Esirgemeyiniz.Özellikle Askerliğini Yapmış Gençlerimizin Derneğe Üye Olmalarını Bekliyoruz.Selam ve Saygılarımı Sunarım...
halil turan (18/01/2012 11:12)
Konu : köyümüz
Mesaj : Bacılı köyünün Arabaşısı ünlüdür. Avcılık yapılır(özellikle tavşan). Ulaşımı kolaydır. Hititlerden kalma mağazası ve tarihi kalıntıları vardır. Salah adında aşırı doğal, yaşamın tadına varılacak çok çok güzel bir piknik alanı vardır. Özellikle bahar aylarında gidilmesini ben şahsen tavsiye ederim. Teberik tepesinden köyün manzarası çok güzeldir. Köyün; koyun ve inek peyniri, tereyağı ve tavuk yumurtası taze taze tüketilir. Bahçelik adında güzel suyu başında, dört bir yanı kavak ile çevrili piknik alanı vardır. Envai çeşit meyve üretilir. Bütün halk misafirperverdir.suyu boldur. Halk, bağ, bahçe ve tarımla uğraşır. Gezilmesi gereken ender yerlerdendir.
halil turan (04/01/2012 15:16)
Konu : köyümüz
Mesaj : -->> bizim köyün hikayesi uzundur göçü çok veren köylerden bir olup çogunlugu ankarada hikamet etmektedir saolsun bizim köyde bir zaman yaşayan lakabı himen olan kişinin sayesinde köyde adam kalmadı himen dedim kişi köyün delisi dövmedik adam bırakmadı köyde köylü yılıp taşındı ama şimdi ruhuna fatiha okuyorlar herkse onun sayesinde ankara ev sahibi oldu bizim köy kırık
hasan hüseyin lale (22/11/2011 13:43)
Konu : Derneğimize bekliyoruz.
Mesaj : Derneğimiz özevler mah. 947.sk. no:9/B Yenimahalle/ ANKARA adresinde faaliyetlerine başlamıştır. Üye olsun olmasın tüm köylülerimizi bekliyoruz.
Selam ve Saygılarımla...
hasan hüseyin lale (22/10/2011 14:07)
Konu : yeni web sitemiz
Mesaj : Yenilenen web sitesimiz yayında...
Tavsiyelerinizi bekliyoruz...
 2 
SÖZLER

Dost istersen ALLAH yeter,

Yaran istersen KURAN yeter,

Mal istersen KANAAT yeter,

Düşman istersen NEFİS yeter,

Nasihat istersen ÖLÜM yeter.

 

Bir gün de senin salanı okurlar

Sanma ki, kefeni özel dokurlar.

 

Namaz ki, mü’ minin miracıdır

Kılmayanın hali ne acıdır.

 

İlki toprak sonu toprak,

Hazan olur, yeşil yaprak.

 

Ağla, düşsün toprağa gözyaşların

Can bulsun hazan olan yeşil yaprak

 

Ruhunu kabzetmeye gelince Azrail,

Evlatla servet, geride kalır; bunu bil

Hava Durumu
Takvim
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar13.764413.8195
Euro15.539415.6017
Saat
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi13
Bugün Toplam25
Toplam Ziyaret96135